Konsultacje indywidualne

Dom

Chcesz sprawdzić, jak Twoje wnętrze wpływa na Ciebie? Planujesz remont domu i chcesz go zrobić zgodnie z zasadami feng shui? Dzieje się coś nietypowego i nie wiesz jak sobie z tym poradzić?

Wiele osób decyduje się na konsultacje feng shui, gdy dzieje się coś trudnego na przykład ktoś ciągle choruje, ma kłopoty w relacjach z partnerem, dziećmi, dzieją się nietypowe rzeczy osobiste lub zawodowe i trudno wytłumaczyć ich natłok.

To dobry moment, aby sprawdzić czy Twoja przestrzeń wymaga jakichś zmian, aby zwiększyć jej potencjał korzystnego wpływu na Ciebie i wszystkich domowników.

Konsultacje domu zawsze odbywają się w konsultowanej przestrzeni. Stosuję skuteczne techniki feng shui, których uczyłam się w Azji. Wymagają one obecności w miejscu, które się konsultuje. To zwiększa skuteczność stosowanych technik feng shui. Potrzebne są też plany domu.

Konsultacje feng shui pozwalają stworzyć bardzo harmonijną przestrzeń, aby można w niej się czuć zdrowo i szczęśliwie.

Warto też wiedzieć, że każdego roku energie w domu zmieniają się i warto wiedzieć jakie aktualnie wpływy Feng Shui masz w swoim domu. Mogą one przyczyniać się w sposób pomyślny lub osłabiający. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie są wpływy na Twoją przestrzeń to w czasie konsultacji feng shui pomogę Ci zwiększyć pomyślność Twojego domu oraz zniwelować ewentualne niekorzystne wpływy. Dzięki temu Twoja przestrzeń będzie harmonijna a życie w niej bardziej radosne, zdrowe i szczęśliwe.