O MNIE


HARMONIJNA PRZESTRZEŃ,
HARMONIJNE ŻYCIE

J estem wykwalifikowanym i praktykującym konsultantem Feng Shui. Swoją wiedzę z zakresu Feng Shui przez wiele lat zgłębiałam pod kierunkiem różnych nauczycieli i Mistrzów na całym świecie. Jestem certyfikowanym konsultantem prestiżowej międzynarodowej azjatyckiej Mastery Academy of Chinese Metaphysics, którą ukończyła po kilku latach nauki gdzie zdałam międzynarodowy egzamin Mistrzowski. Ukończyła także kursy Feng Shui w renomowanej Singapurskiej szkole Singapore Feng Shui Center. Dzięki temu należę do bardzo wąskiego, elitarnego grona Europejczyków mających takie kwalifikacje.

Moja firma jest członkiem prestiżowego International Feng Shui Association z siedzibą w Singapurze i wielokrotnie brałam udział w Międzynarodowych Konferencjach Feng Shui organizowanych w Azji.

Jestem profesjonalnym doradcą z 24-letnim doświadczeniem menadżerskim.

Od lat pasjonuję się podróżami i podpatrywaniem otaczającego nas świata. Moja pasja podróżowania spowodowała wybranie moich pierwszych poważnych studiów - jestem absolwentką Geografii Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez wiele lat studiowałam także zagadnienia związane z marketingiem i public relations. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu Marketingu Politycznego i Medialnego w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej z zakresu Marketingu. Pracuje także jako trener z certyfikatem Akademii Leona Koźmińskiego i jestem certyfikowanym coachem. Od kilkunastu lat jestem właścicielem firmy FS Consulting gdzie wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności w konsultacjach biznesowych oraz dla osób prywatnych przy budowie i aranżacji domu czy mieszkania.

Współpracuje z różnymi Mistrzami Feng Shui w zależności od potrzeb klienta i tematyki konsultacji. W swoich konsultacjach Feng Shui wykorzystuje chiński zaawansowany kompas Luo Pan, a w Life Coachingu stosuje nowatorską metodę BaZi pozwalającą na lepsze rozpoznanie i wykorzystanie osobistych talentów.

Jestem autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych i radiowych.

Prywatnie jestem pasjonatką i organizatorką podróży na Wschód gdyż bliska jest mi Azja. Kocham góry, nasze Tatry i Beskidy, więc gdy tylko mam taką możliwość chętnie spędzam tam czas.


WYBRANE DYPLOMY